Alternetivo s.r.o

Alternetivo

Společnost Alternetivo (dříve atlantiis datacom spol. s r.o.) byla založena v roce 1996, výpis obchodního rejstříku zde. Již od samého počátku byly veškeré aktivity společnosti založeny na vysoké odbornosti a hluboké znalosti moderních komunikačních technologií. Jako na producentech nezávislý dodavatel komunikačních řešení může pro své zákazníky vybírat ty nejlepší produkty, které se na celosvětovém trhu objeví. Společnost Alternetivo se zaměřuje na distribuci, technickou podporu a konzultace v oblasti datových technologií pro podnikové sítě i sítě telekomunikačních operátorů.

Současný tým společnosti Alternetivo je složen ze špičkových odborníků, kteří mají veškeré znalosti o dostupných zařízeních a standardech, zkušenosti z celé řady projektů a odborné certifikáty výrobců. Kvalitu jistě dokumentuje i skutečnost, že Alternetivo poskytuje celou řadu školení, z nichž řada je oficiálním školením výrobců.

Pro své zákazníky Alternetivo poskytuje i konzultační služby, které jsou flexibilně realizovány podle konkrétních potřeb zákazníka - od návrhů koncepce rozvoje sítě, přes studie a projektové dokumentace až po odborné oponentury projektů třetích stran.

Široké spektrum nabízených produktů tvoří kompletní řešení komunikační infrastruktury pro podniky i telekomunikační operátory. Hlavními pilíři portfolia produktů jsou:

Alternetivo kromě dodávek zařízení poskytuje i rozsáhlou škálu obchodních a technických služeb:

webhostreviewclub.com